Orientavimasis

Navigacija su žemėlapiais po Klaipėdos miestą ir parkus. Specialios žinios nebūtinos, tačiau geri orientavimosi pagrindai tikrai padės! Rekomenduojame išbandyti OS ketvirtadienius

Taip pat liepos 15d., trečiadienį, 18h kviečiame į "Klaipeda challenge" treniruotę pradedantiesiems, dalyvaujantiems pirmą kartą susipažinti su orientavimosi sportu ir sportiniais žemėlapiais. Starto vieta: Mažvydo al. pradžioje, prie pašto.

Dviračiai

Dviračiai padės greičiau pasiekti atokesnes varžybų rungtis, tačiau orientuotis ir sekti žemėlapį taip pat reikės, o su dviračiu tai vyksta žymiai greičiau. Dviračiu ir šalmu turi pasirūpinti patys dalyviai, tai privalomas atributas.

Riedučiai

Juodos bei raudonos trasos dalyviams bus atkarpa, kurią galima įveikti riedučiais. Riedučiais pasirūpinti turi patys dalyviai. Nors jie neprivalomi, verta išmokti naudotis, kadangi taip rungtį įveiksit daug greičiau nei bėgte. Vietoj riedučių galima naudoti riedslides, riedlentę, longboardą ir pan.

Virvių rungtys

Juodos trasos dalyviams virvių rungtyse reiks atskleisti alpinizmo technikos žinias, kitoms trasos virvės bus dar vienas varžybų nuotykis.

Vandens rungtys

Klaipėdoje visada jaučiama jūros dvasia. Nors šiemet varžybų centras prie pat marių kranto, daugiau atsigręšime į vidaus vandenis. Gali tekti pasinaudoti irklente, atsigulti ant FinnFoam plokštės, o gal tiesiog šiek tiek įbrist ir sušlapti.
Rungčių partneriai: Baidare.com, Vandens SUP'ynės ir Finnfoam.

Kliūtys

Prašliaužti, pralįsti, įveikti labirintą, užkopti sienele – tokių ir panašių kliūčių galite tikėtis Klaipeda Challenge trasose.

Galvosūkiai

Įvairios loginės ar matematinės užduotys atskleis, kuriuos punktus reikia rasti jūsų komandai.