Orientavimasis

Navigacija su žemėlapiais po Klaipėdos miestą ir parkus. Specialios žinios nebūtinos, tačiau geri orientavimosi pagrindai tikrai padės! Rekomenduojame išbandyti OS ketvirtadienius

Dviračiai

Dviračiai padės greičiau pasiekti atokesnes varžybų rungtis, tačiau orientuotis ir sekti žemėlapį taip pat reikės, o su dviračiu tai vyksta žymiai greičiau.

Riedučiai

Juodos bei raudonos trasos dalyviams bus atkarpa, kurią galima įveikti riedučiais. Nors jie neprivalomi, verta išmokti naudotis, kadangi taip rungtį įveiksit daug greičiau nei bėgte.

Virvių rungtys

Juodos trasos dalyviams virvių rungtyse reiks atskleisti alpinizmo technikos žinias, kitoms trasos virvės bus dar vienas varžybų nuotykis.

Vandens rungtys

Klaipėdoje visada jaučiama jūros dvasia, tad kai kurioms trasoms teks aplankyti ir paplūdimį, o trumpesnėms trasoms - bent jau Dangės upę. Gali tekti pasinaudoti irklente, atsigulti ant putų plokštės, o gal tiesiog šiek tiek įbrist ir sušlapti.
Rungčių partneriai: Baidare.com, Vandens SUP'ynės ir Finnfoam.

Kliūtys

Prašliaužti, pralįsti, įveikti labirintą, užkopti sienele – tokių ir panašių kliūčių galite tikėtis Klaipeda Challenge trasose.

Galvosūkiai

Įvairios loginės ar matematinės užduotys atskleis, kuriuos punktus reikia rasti jūsų komandai.